Győzelem kiélezett csatában

A második játékrészben, illetve az utolsó tíz percben sikerült a fővárosiak fölé kerekedni.

Tartja remek formáját a Kiemelt Serdülő Bajnokság 9–16. helyeiért zajló rájátszásban szereplő csapatunk, amely zsinórban negyedik győzelmét aratta, ezúttal a KSI Kézilabda Akadémia vendégeként.

Kiemelt Serdülő Bajnokság 2016/2017 – 9–16. helyért – 5. forduló
KSI Kézilabda Akadémia – Kozármisleny SE
21 – 24 (14 – 14)

Budapest, IX. kerület, Emszt Kálmánné Sportcsarnok, 30 néző
Vezette: Csorba Tamás, Köllő József

Kozármisleny SE: Bocskor – Szabó B. 4, Leitner 6, Pálfi 2, Vidakovic 8 (1), Kovács V., Acsai
Csere: Wichmann (kapus) 1, Oláh 3, Abuczki Cs., Fledrich, Schweitzer
Vezetőedző: Gyulay László

Az eredmény alakulása:
05. perc: 02–01
10. perc: 05–07
15. perc: 10–09
20. perc: 12–12

30. perc: 14–15
35. perc: 14–16
40. perc: 15–18
45. perc: 19–20

Hétméteresek: 4/3 illetve 1/1
Kiállítások: 4 perc illetve 4 perc

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: ” – Végig kiélezett, hatalmas iramú mérkőzésen szenzációs győzelmet arattunk. Minden edzőkollégámnak azt kívánom, hogy ilyen csupaszív csapata legyen! Köszönöm a sérülteknek és a junioroknak, hogy elkísértek és buzdítottak bennünket! Tíz, azaz tíz játékosunk maradt, de mindenki hatalmas harcos, akik nem menekültek el a munkától. Lehajtott fejjel dolgozunk tovább, mert mindent meg akarunk nyerni! Csajok! Inkább tíz oroszlán, mint húsz nyuszi! Büszke vagyok rátok!”

Az újabb sikernek köszönhetően együttesünk 16–2–9-s mutatóval, 746 lőtt és 636 kapott találattal áll nyolccsapatos rájátszás első helyén. Fiataljaink legközelebb, 2017. április 30-án 15:00 órakor lépnek pályára, amikor is a kozármislenyi Városi Sportcsarnokban az ASI–Vasas lesz az ellenfél.