Nem volt kérdés a győzelem

“Jól kaptuk el a rajtot és végig magabiztosan kézben tartottuk a mérkőzést”

Korosztályos csapatunk az Országos Serdülő Bajnokság alsóházi rájátszásában egymás után második sikerét aratta: lányaink a szünetben két góllal vezettek, majd hárommal győztek a Marcali VSZSE otthonában.

OSB E 2016/2017 – Középdöntő, Alsóház – 3. forduló
Marcali VSZSE – Kozármisleny SE II.
23 – 26 (11 – 13)

Marcali, Városi Sportcsarnok, 50 néző
Vezette: Bakos Zita, Gágó Róbert

Kozármisleny SE II.: Hausznek – Köpösdi 1, Takács I. 1, Szakos 2, Bánfai V. 6, Buzády 5 (4), Ancil
Csere: Grosics 4 (2), Danis 3, Váradi 2, Bálványos 1, Dainese 1, Fodor, Kornfeld, Wéber
Vezetőedző: Gyulay László

Az eredmény alakulása:
02. perc: 00–03
07. perc: 03–07
12. perc: 05–11
16. perc: 08–12
23. perc: 11–13

28. perc: 14–14
32. perc: 14–17
40. perc: 16–22
44. perc: 19–25
48. perc: 22–25

Hétméteresek: 4/2 illetve 6/6
Kiállítások: 2 perc illetve 6 perc

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: ” – Nagyon szép meccset játszottunk. Jól kaptuk el a rajtot és végig magabiztosan kézben tartottuk a mérkőzést. Az első félidő végén volt egy ötperces periódus, ami nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, de hátul ismét feszesek voltunk, így megérdemeltük a sikert. Vasárnap is győzni utazunk Budapestre, a következő U13-s játéknapra.”

Együttesünk a következő játéknapon, 2017. április 19-én 16:00 órától hazai pályán fogadja a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. gárdáját fogadja.