Pontmentés a végjátékban

“Nem érdemeltünk győzelmet, mert egy mérkőzés nem egy félidőből áll”

Hatgólos hátrányból felállva, az utolsó öt percben mentett pontot a Kiemelt Serdülő Bajnokságban szereplő együttesünk, amely 28–28-s döntetlent ért el a tabellaszomszédnak számító Szombathelyi KKA vendégeként.

Kiemelt Serdülő Bajnokság 2016/2017 – Nyugati-csoport – 19. forduló
Szombathelyi KKA – Kozármisleny SE
28 – 28 (17 – 11)

Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok, 50 néző
Vezette: Gáspár Soma, Vörös Bence

Kozármisleny SE: Bocskor – Szabó B. 1, Takács V. 4 (1), Fledrich, Vidakovic 5 (2), Kovács V. 7, Acsai 1
Csere: Wichmann (kapus), Abuczki Cs. 4, Leitner 3, Schweitzer 2, Oláh 1, Somogyvári, Szklenár
Vezetőedző: Gyulay László

Az eredmény alakulása:
05. perc: 02–02
08. perc: 03–05
14. perc: 11–05
20. perc: 14–08

28. perc: 17–14
33. perc: 21–16
44. perc: 26–22
50. perc: 27–28

Hétméteresek: 3/2 illetve 3/3
Kiállítások: 8 perc illetve 12 perc

Piros lap:
– Leitner Dorina (Kozármisleny SE – harmadik kétperces kiállítást követően)

EDZŐSZEMMEL

Gyulay László: ” – Az előzetesen megbeszélteket betartva, nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, majd érthetetlen módon ment mindenki a saját feje után, s ennek köszönhetően tetemes hátrányba kerültünk. A szünetben rendeztük a sorokat és óriási munkával ledolgoztuk a különbséget, sőt, az utolsó percben a vezetést is átvettük. Nem érdemeltünk győzelmet, mert egy mérkőzés nem egy félidőből áll! Ennek ellenére le a kalappal a lányok előtt, hiszen hatgólos hátrányból felállva sikerült fordítani. A sorsunk a saját kezünkben van, ha ikszelünk, vagy nyerünk, a legjobbak közé kerülünk. Ezért pedig oroszlánként fogunk küzdeni!”

Folytatás 2017. február 22-én a kozármislenyi Városi Sportcsarnokban, ahol 16:00 órától a Bajnok DSE Nemesvámos lesz az ellenfél.